Калькулятор Про компанію Магазини Доставка Способи оплати

Алюминієва рейкова
стеля
Телефони:
(063)407-27-68
(097)062-79-82
(066)003-22-68
(056)725-45-12
Пошта:
potolki@alfaspo.com.ua

Зворотній дзвінок
ГАЛЕРЕЯ
КАТАЛОГ
ДИЗАЙН
ТЕХМІНІМУМ
характеристики екологічність монтажна інструкція сертифікати

Екологічність та безпечність алюмінієвих стель

На тлі конкурентів алюмінієві підвісні стелі виглядають значно краще. Наприклад, стелі з ПВХ поступаються алюмінієвим за всіма статтями (хіба що перші дешевші).
По-перше, пластик набагато сильніше боїться нагрівання. Спалахує він блискавично. Та й виділяє діоксини — отруту, від якої нудить, ріже в очах, дере в горлі. Додамо, що ПВХ-панелі з часом коробляться, жовтіють, перестають бути рівними і гладкими.
Та ж небезпека є в стельовій плитці з пінопласту (і не забуваємо про шкідливий стирол).
У тканинних натяжних стель, звичайно, немає багатьох мінусів ПВХ і пінопласту. Наприклад, коли вони горять, то не виділяють шкідливих речовин. Але горять вони як сірники (бо тканина) і, до того ж, вбирають навколишні запахи. Так що санвузол і кухня - місце для стель з явно інших матеріалів... Наприклад, з алюмінію!
Чому алюмінієві стелі пожежобезпечні?
Тому що їх пожежобезпечність гарантують властивості самого алюмінію. По-перше, він завжди покритий тонкою плівкою, яка перешкоджає його горінню, іржавінню і розкладанню. По-друге, він добре проводить тепло, яке рівномірно поглинається всією його поверхнею — тому він витримує температуру до +200°С! По-третє, алюміній відбиває до 97% інфрачервоних променів, а значить відмінно захищений від перегріву. До того ж, для виробництва наших стель в алюміній додають магній (який у потрібних пропорціях підсилює вогнестійкість).
Чому алюміній додають у тістечка?
Так як він навіть корисний для здоров'я. У певних поєднаннях і обсягах алюміній загоює рани, заспокоює засмучений шлунок. Він міститься в багатьох продуктах (вівсянці, пшениці, гороху і навіть грудному молоці). Його додають в крем тортів і тістечок, щоб він благородно «сріблився». Тобто алюмінієві рейкові стелі можна встановлювати навіть в дитячій, і бути абсолютно спокійним за здоров'я Вашої дитини.
 українською
 на русском
(056)725-45-12
(063)407-27-68
© 2008—2021 Альфаспо