О компанії Магазини Доставка Способи оплати
Телефони:
(073)025-42-88  
(099)296-42-77
(098)610-85-27

Пошта:
potolki@alfaspo.com.ua
ГАЛЕРЕЯ
КАТАЛОГ
  КАЛЬКУЛЯТОР
ТЕХМІНІМУМ

Доставка

Всі замовлення, оформлені через наш сайт, ми доставляємо в будь-яке місто України службою доставки «Нова Пошта».
Пакування — подвійний щільний картон, маркування «Крихке».
Всі страхові ризики при перевезенні ми беремо на себе:
у разі втрати або пошкодження товару повторна відправка відбувається за наш рахунок (вартість комплектуючих додатково не оплачується *).
Термін доставки 1-2 дні (в залежності від регіону).
Вартість доставки оплачує замовник при отриманні товару згідно тарифів транспортної компанії.
Доставка безкоштовна при сумі замовлення від 4000 грн., а також починаючи з другої відправки, не залежно від її величини (безкоштовна доставка не поширюється на окремі комплектуючі).

Особливості доставки

При оформленні замовлення потрібно враховувати, що тільки основні склади можуть приймати посилки довжиною понад 3-х метрів. Те ж саме стосується адресної доставки. При оформленні замовлення наші менеджери підкажуть, який склад у Вашомі місті зможе його прийняти.
Порізка в розмір перед відправкою — безкоштовно.

Після прибуття Вашого замовлення на склад «Нової пошти», його необхідно забрати протягом 5 днів, інакше він автоматично буде повернений назад. Якщо забрати замовлення протягом 5 днів не виходить, можна зателефонувати нам для продовження термінів зберігання.

Наші клієнти не платять додатково за упаковку і пакувальні матеріали (коробки, стрейч, скотч).

Важливо!
Всі панелі покриті захисною монтажною плівкою, яка відрізняється по кольору від самих рейок. Тому, якщо ви відкрили коробку, а там сині панелі замість, наприклад, білих, то це не помилка.
Якщо до однієї коробку складаються панелі різної довжини, то для жорсткості і надійності краї можуть бути укріплені обрізками панелей будь-яких кольорів. Тому, якщо при огляді замовлення ви відкрили торець посилки, а там чорні панелі замість бежевих, просто відкрийте коробку повністю, щоб упевнитися у правильності відправки.

Ще важливіше!
За всіма питаннями просимо звертатися за одним із вказаних номерів телефону.

* Перевіряйте цілісність замовлення при отриманні.
У разі пошкодження при перевезенні, необхідно скласти АКТ з представником «Нової пошти». Залишайте перевізнику тільки пошкоджені елементи (цілі комплектуючі необхідно забрати)! Після цього ми безкоштовно надішлемо заміну.

  • Сервіси
(073)025-42-88
(099)296-42-77
(098)610-85-27
© 2008—2021 Альфаспо