О компанії Магазини Доставка Способи оплати
Телефони:
(063)407-27-68  
(066)003-22-68
(097)062-79-82

Пошта:
potolki@alfaspo.com.ua
ГАЛЕРЕЯ
КАТАЛОГ
  КАЛЬКУЛЯТОР
ТЕХМІНІМУМ
кольори типи рейок комплекти кубоподібна світильники пластиноподібна

Пластиноподібна стеля (V-Baffle):


Стеля «Екран»:

Підвісна пластиноподібна стеля тм «Бард» виготовлений повністю з алюмінієвих панелей. Унікальна конструкція панелі «Екран» дозволяє створювати трьохколірні панелі. Відстань між панелями може бути будь-яка, починаючи від 20мм.

Система пластинчастих стель розраховується індивідуально для кожного замовлення. Вартість залежить від габаритів панелей, відстані між ними, а також ряду інших факторів: необхідність фарбування несучих стрінгерів, висоти підвісів, розташування панелей тощо.

Экранный потолок пластиноподібна потолок Экранный реечный потолок пластиноподібна підвісна потолок открытого типа Дизайнерский підвісна потолок экранного типа пластиноподібна потолок экран тм Бард Алюминиевый экранный потолок над бассейном пластиноподібна металлический потолок под дерево Экранный металлический потолок тм Бард Реечный пластиноподібна потолок открытого типа підвісна металлический потолок открытого дизайна

Унікальна збірна конструкція дозволяє створювати трьохколірні панелі.
Комбінуючи різноманітні кольори, ви зможете створити дизайн, який змінюється в залежності від точки огляду в приміщенні. Такі рішення можна використовувати в аеропортах і залах очікування, в басейнах, ресторанах, торгових залах, спортивних клубах та коридорах.

Підвісна система виготовляється з оцинкованої сталі і може бути забарвлена в будь-який колір за системою RAL. Пластинообразные Стелі Бард

За допомогою подовжувачів Ви можете створювати хвилеподібний дизайн стелі без застосування гнучкого стрингера. Максимальна довжина подовжувача – 250 мм. Всі панелі будуть розташовані вертикально.
Экранный алюминиевый потолок: расположение по волне

Стеля «Поліформ»:

Система ПОЛІФОРМ - це спеціальний стрінгер і пластинчасті плоскі рейки різної висоти. Завдяки запатентованій конструкції, панелі надійно кріпляться до несучого профілю (стрінгеру) за допомогою спеціального замка.
Вертикальні рейки додадуть об'єм звичному плоскому дизайну стелі, а велика кількість варіантів кольорів створить неповторний настрій дизайну Вашого інтер'єру.
пластиноподібна потолок полиформ, конструкция

Збірна панель ПОЛІФОРМ складається з чотирьох профілів: двох бічних і двох затискачів. Кожна пластинчаста рейка може бути будь-якого кольору з нашої колекції.
Ви можете вибрати будь-яку відстань між панелями від 60 мм, надавши об'єм звичній пласкій стелі.
Панелі кріпляться на підвісний профіль за допомогою спеціального замка ПОЛІФОРМ. При цьому підвісна система так само може бути забарвлена в будь-який колір RAL. Экранный алюминиевый потолок Бард: панель полиформ

Для з'єднання панелей не потрібні ніякі додаткові елементи, досить зрушити бічні профілі і з'єднати панелі за допомогою верхнього и нижнього затискачів.
пластиноподібна экранный потолок v-baffle: соединение

Стеля «Поліекран»:

Система поліекрана - ще одне рішення пластинчастої форми рейки. Вона так само надійно кріпиться до несучого профілю, як і система панелей поліформ, і надає великі можливості для оригінальних дизайнерських рішень завдяки своїй конструкції.
пластиноподібна потолок Полиэкран тм Бард

На відміну від панелей поліформ, панелі поліекрана мають об'ємну трикутну форму з видимою нижньою частиною панелі шириною 30 мм.
Як і панель поліформ, такі панелі складаються з чотирьох профілів, кожен з яких може мати свій власний відтінок з нашої колекції або колекції RAL.
Панель пластинообразного речного потолка v-baffle тм Бард

Відео-презентація наших кубоподібних стель:

Ми завжди раді співпраці з архітекторами, дизайнерами, інженерами і проектними організаціями!

Для плідної и легкої співпраці ми пропонуємо:
  • – технічну и інформаційну підтримку (участь в підготовці ТЗ, допомога в підготовці специфікацій);
  • – виконання розрахунку комплектуючих;
  • – рекламну и інформаційну підтримку про новинки продукції;
  • – надання зразків продукції з метою підвищення рівня інформованості про технічні можливості та ефективності використання.
Розрахувати
 українською
 
на русском
(063)407-27-68
(066)003-22-68
(097)062-79-82
© 2008—2021 Альфаспо